MASK.LAB

Już po 25 roku życia pojawiają się pierwsze oznaki starzenia się skóry i z każdym kolejnym rokiem spada produkcja kolagenu o 1,5%. Widoczne stają się pierwsze drobne zmarszczki, których nie należy ignorować. Świadczą one o tym, że skóra już domaga się wsparcia jej systemu regeneracyjnego. W wieku 45 lat mamy więc już o 30% mniej kolagenu w skórze.

MASK.LAB to kompozycja substancji aktywnych pozyskiwanych na drodze najwyższej technologii. W efekcie stosowania zabiegu zmarszczki i bruzdy ulegają spłyceniu, skóra staje się gładka i delikatna, a kontury twarzy ulegają napięciu i wzmocnieniu.
MASK.LAB to zabieg, który w 3 krokach umożliwia intensywną i błyskawiczną pielęgnację każdego typu cery wymagającej odżywienia, nawilżenia i odmłodzenia. Zawiera koncentrat, maskę w płacie i krem, które skutecznie poprawiają kondycję skóry. 

Wskazania do zabiegu:

- skóra dojrzała,
- skóra mało elastyczna z widoczną utratą jędrności,
- skóra sucha i odwodniona,
- skóra z zaburzoną gospodarką wodno-lipidową,
- skóra z widocznymi zmarszczkami.

Efekty zabiegu:

- detoksykacja i dezaktywacja wolnych rodników,
- ochrona bariery wodno-lipidowej naskórka,
- pobudzenie procesów regeneracyjnych,
- poprawa mikrocyrkulacji,
- poprawa jędrności i elastyczności skóry,
- maksymalne nawilżenie i odżywienie,
- odświeżenie i wygładzenie skóry,
- stymulacja syntezy kolagenu.

Częstotliwość zabiegu:

Najlepsze efekty kuracji uzyskuje się po wykonaniu serii 3 zabiegów.

Czas i cena:

45 min., 160 zł

Pamiętaj! idealnym dopełnieniem zabiegu w gabinecie, przedłużającym efekty jego działania, stanowi profesjonalna pielęgnacja domowa z wykorzystaniem produktów dopasowanych przez kosmetologa.

facebook