Jedyna taka peptydowa terapia przeciw wypadaniu włosów!

Terapia peptydowa Dr Cyj Hair Filler to nowoczesny sposób na wypadanie włosów oraz ich zagęszczenie. Polecany zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Wysoka skuteczność zabiegu związana jest z unikalną formułą 7 peptydów i kwasu hialuronowego, która pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry, a także odżywia mieszki włosowe. Zabieg Dr Cyj daje widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze powodując powolne długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.
Preparat Dr Cyj Hair Filler został w 2017 r. nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Jedynie dzień przed, w dniu zabiegu i dzień po należy unikać picia alkoholu. Dr Cyj polega na serii wkłuć w skórę głowy i podanie preparatu w małych ilościach. Bezpośrednio po zabiegu mogą występować niewielkie zgrubienia w miejscu podania czy swędzenie, które mijają w ciągu doby. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, a kolejne pobudzają krążenie i rewitalizują mieszki włosowe przyśpieszając odrost włosów. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Efekty:

- zatrzymuje wypadanie włosów,
- skuteczny w walce z alopecją,
- przyśpiesza odrost włosów,
- pogrubia i zagęszcza włosy,
- rewitalizuje mieszki włosowe,
- wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Dla kogo?

Przeznaczony dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyśpieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Dla kobiet i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, jak i spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub niewłaściwą pielęgnacją włosów.

Przeciwwskazania:

- ciąża i okres karmienia,
- wiek do 18 r.ż.,
- uczulenie na którykolwiek składnik preparatu,
- terapia sterydowa,
- choroby autoimmunologiczne,
- choroby reumatyczne,
- niewyrównana cukrzyca,
- przyjmowanie leków immunosupresyjnych (hamujące odporność organizmu).

Częstotliwość zabiegu:

Terapia trwa 2 miesiące i wymaga wykonania serii 4 zabiegów co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po ok. 6 miesiącach.

Czas i cena:

30 min., 600 zł
seria 4 zabiegów  2000 zł

facebook