Oksybrazja z infuzją tlenową - najpopularniejszy letni zestaw zabiegowy!

Oksybrazja

To jedna z najbardziej innowacyjnych metod rewitalizacji skóry, a przy tym bezpieczna dla każdego rodzaju cery, wrażliwej, naczyniowej czy alergicznej. Polega na bezdotykowym złuszczeniu martwej warstwy naskórka przy jednoczesnej aplikacji tlenu i soli fizjologicznej pod wysokim ciśnieniem. Tlen ma za zadanie pobudzić  odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Oksybrazja skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę. Jest doskonałym wstępem do wiekszości oferowanych przez nas zabiegów, daje lepszą wchłanialność aplikowanych później subtancji aktywnych.

Oksybrazja cieszy się ogromnym powodzeniem również z tego powodu, że efekt widoczny jest natychmiastowo oraz nie powoduje podrażnień. To jeden z niewielu zabiegów, który może być wykonywany w ciąży i w trakcie karmienia. Metoda oksybrazji stosowana jest również w leczeniu łuszczycy, poprzez usunięcie martwego naskórka i nawilżenie miejsc dotkniętych chorobą znacznie opóźnia się proces rogowacenia skóry. Stosowana również w leczeniu łupieżu i w celu powstrzymania wypadania włosów.
Podczas zabiegu może być odczuwalne uczucie zimna i podciśnienia, co wzmacnia naczynia krwionośne. Aby spotęgować efekt zabiegu rekomendujemy połączenie oksybrazji z infuzją tlenową.

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to innowacyjny i komfortowy zabieg. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu pod cisnieniem do głębokich warstw skóry. Dzięki tej metodzie odmładzamy skórę, nawilżamy ją na poziomie komórkowym, a tym samym redukujemy zmarszczki. Skóra od razu uzyskuje młodzieńczy wygląd i blask. Wygląda naturalnie, promiennie i zdrowo.

Oksybrazja z infuzją tlenową to idealny zestaw bankietowy przed wielkim wyjściem. Na tak przygotowanej skórze lepiej i dłużej utrzymuje się makijaż. Terapie czystym tlenem poprawiają stan energetyczny komórek przyśpieszając procesy regeneracji.

Efekty zabiegu:

- złuszczenie martwego naskórka,
- dogłębne oczyszczenie,

- rozjaśniona, napięta i odżywiona skóra,
- wyrównany koloryt,
- zmniejszone pory,
- skóra nawodniona i dotleniona,
- wyraźnie odmłodzona.

Przeciwwskazania:

- przeziębienie,
- zapalenie zatok, 
- opryszczka,
- ostre stany zapalne skóry.

Częstotoliwość:

Zabieg można wykonywać przez cały rok bez obawy o skutki uboczne w postaci przebarwień. Dawka uderzeniowa to seria 6 zabiegów wykonywanych raz na tydzień. Dla podtrzymania kuracji rekomendujemy wykonać 1-2 zabiegi w miesiącu.

Czas i cena:

Oksybrazja, 30 min. 150 zł
Infuzja tlenowa, 30 min. 180 zł
Oksybrazja z infuzją tlenową, 45 min. 250 zł

Pamiętaj! idealnym dopełnieniem zabiegu w gabinecie, przedłużającym efekty jego działania, stanowi profesjonalna pielęgnacja domowa z wykorzystaniem produktów dopasowanych przez kosmetologa.
 

facebook