13.09.2018

Akcja-regeneracja po lecie!

Wrzesień to miesiąc regeneracji po lecie. Skupimy się na przywróceniu napięcia i nawilżenia skóry. A jak przywrócić skórze doskonałą kondycję po okresie wakacyjnym?

Patrząc w lustro z niepokojem stwierdzasz, że:
✔️ skóra na twarzy pięknie muśnięta słońcem, ale na czole czy przy nosie widać suche, łuszczące się skórki,
✔️ po demakijażu twarz jest ściągnięta,
✔️ wokół oczu pogłębiły się zmarszczki,
✔️ skóra straciła blask i jędrność,
✔️ zauważyłaś więcej rozszerzonych naczynek.​

Niestety są to typowe objawy skóry odwodnionej, zmęczonej wysokimi temperaturami, słoną czy chlorowaną wodą. Po szybkim rachunku sumienia trzeba działać i oddać się w ręcę specjalistów, by przywrócić skórze doskonałą kondycję!

Zanim rozpoczniemy akcję-regenerację należy koniecznie zacząć od ZŁUSZCZENIA MARTWEGO NASKÓRKA.
Jeśli pominiesz ten etap, żadne kosmetyki ani zabiegi pielęgnacyjne nie przyniosą zadowalających efektów, gdyż nie będą miały szans, aby przedostać się głębiej. Najlepsze rezultaty dadzą peelingi chemiczne dobrane do potrzeb Twojej skóry, które są najczęściej wybieranymi zabiegami w okresie jesienno-wiosennym. 

Po oczyszczeniu skóry z martwego naskórka czas na dostarczenie jej niezbędnych składników odżywczych, które pomogą jej odzyskać miękkość, elastyczność i blask oraz przyczynią się do szybszej regeneracji. Należą do nich: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, składniki mineralne. Doskonale poradzi sobie z tym zabieg mezoterapii igłowej lub bezinwazyjny zabieg mezoterapii beziglowej Skinshooter
Nie możemy zapominać, że bardzo skuteczne efekty w odbudowie naskórka i regeneracji skóry daje również retinol zawarty w zabieguRetix C

I aby zachować efekty zabiegów jak najdłużej do codziennej pielęgnacji domowej włącz produkty gabinetowe o wysokim stężeniu składników aktywnych dopasowanych przez Twojego specjalistę!


 

facebook