Medyczna rewitalizacja skóry bez użycia igieł

Peelingi medyczne już wiele lat temu zyskały ogromne uznanie Klientów i specjalistów medycyny estetycznej. Gwarantują szybkie efekty, działają dogłębnie i nie wymagają rekonwalescencji pozabiegowej. Najnowsze peelingi medyczne pomimo swych silnych właściwości i dużych stężeń składników aktywnych nie powodują żadnego dyskomfortu dla Klienta, zarówno w trakcie zabiegu, jak i po jego zakończeniu.

Jednym z najlepszych osiągnięć w dziedzinie peelingów medycznych jest biorewitalizacja skóry peelingiem PRX-T33.
To unikatowa metoda stworzona we Włoszech przez dermatolog dr Rossanę Castellana i objęta światowym patentem po 10 latach klinicznych badań doświadczalnych. Produkt jest zarejestrowany jako wyrób medyczny CE klasy I. Obecnie jest w trakcie rejetracji jako produkt leczniczy na trądzik (wciąż trwają badania kliniczne). Łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi.
PRX-T33 stanowi idealne rozwiązanie dla zabieganych kobiet i mężczyzn, którzy nie mają czasu na długie rekonwalescencje pozabiegowe, a zależy im na utrzymaniu idealnej kondycji skóry. Zaletą zabiegu jest jego bezbolesność, brak złuszczania, brak fotouczulenia (zabieg może być wykonywany również latem), jest przeznaczony dla obu płci w każdym wieku. Jedynie osoby z bardzo wrażliwą skórą mogą odczuwać niewielkie pieczenie i zaczerwienienie ustępujące jeszcze w dniu zabiegu. Idealny jako zabieg bankietowy przed wielkim wyjściem.

Docierając peelingiem do środkowej warstwy skóry następuje pobudzenie receptorów do wytwarzania odpowiednich włókien i nawadniania komórek, dzięki czemu otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, napięcia i wypchnięcia załamań skóry.

Skład:
33% kwas trójchlorooctowy (TCA) - stymuluje czynniki wzrostu fibroplastów
5% kwas kojowy oraz nadtlenek wodoru - wykazują działanie rozjaśniające

W celu osiągnięcia najlepszych efektów rekomendujemy połączenie PRX-T33 z innymi zabiegami medycyny estetycznej np. z mezoterapią frakcyjną (mikronakłuwaniem) lub igłową. Efekt synergii sprawia, że w terapii skojarzonej osiągane są dużo lepsze efekty niż stosując każdą z procedur osobno. 

Procedura zabiegu:

Zabieg jest prosty, szybki i przyjemny. Po demakijażu na obszar poddawany zabiegowi nałożona zostaje odpowiednia do potrzeb skóry ilość preparatu. Ruchami liftingującymi zostaje wmasowany w skórę. Liczba warstw uzależniona jest od zamierzonego efektu. Najczęściej nakładane są 3 warstwy. Po zakończeniu zabiegu resztki preparatu zostają usunięte płatkami nasączonymi wodą, na koniec nałożony zostaje krem nawilżający. Cała procedura trwa 10-15 minut, dlatego zabieg ten zaliczany jest to tzw. zabiegów "lunchowych".

Wskazania do zabiegu:

- utrata napięcia skóry twarzy i ciała,
- ujędrnienie skóry dekoltu,
- łojotokowa i zanieczyszczona cera,
- blizny zanikowe,
- rozstępy,
- wspomagająco w leczeniu melasmy i hiperpigmentacji skóry,
- jako profilaktyka w terapii przeciwstarzeniowej.

Przeciwwskazania:

- alergia na którykolwiek ze składników preparatu,
- zbyt opalona skóra lub ciemny fototyp skóry,
- skłonność do powstawania bliznowców,
- aktywna opryszczka,
- liczne znamiona na skórze,
- przerwana ciągłość naskórka,
- aktywne zmiany bakteryjne, grzybicze, wirusowe.

Efekty zabiegu:

- bezpośredni efekt to bardzo widoczne nawilżenie i napięcie skóry,
- rozświetlona i oczyszczona cera,
- zwężone pory,
- poprawa wyglądu wiotkiej skóry poprzez odbudowę głębokich warstw skóry,
- redukcja przebarwień,
- zmniejszenie widoczności rozstępów i blizn (najlepsze efekty uzyskuje się na jeszcze świeżych czerwonych zmianach).

Częstotliwość zabiegu:

Zaleca się wykonanie serii 3-5 zabiegów w odstępie 15 dni.

Czas i cena:

30 min
twarz 300 zł                                     
twarz + szyja + dekolt 450 zł 
seria 4 zabiegów + 1 GRATIS 🎁🎁🎁
         
mezoterapia frakcyjna (mikronakłuwanie) do zabiegu  +100 zł 

 

facebook