Skuteczna alternatywa dla botoxu!

Tox Peel Program to innowacyjny zabieg silnie liftingujący i peeling w jednym, będący skuteczną alternatywą dla toksyny botulinowej, laserów czy mezoterapii. Działa na wszystkie aspekty starzejącej się skóry jak zwiotczenie, utrata blasku czy przebarwienia.
Stworzony na bazie Technologii Podwójnego Liposomu, która umożliwia penetrację aktywnych składników dopiero w głębszych warstwach naskórka, nie ulegając rozpadowi na jego powierzchni. Unikalne połączenie kwasów AHA z peptydami i czynnikami wzrostu mocno stymuluje skórę do produkcji kolagenu, a jednocześnie nie wywołuje podrażnień ani widocznego złuszczania czy stanu zapalnego. 

Peeling zawiera silnie liftingujący i ujędrniający kompleks V-TOX , który zawiera argirelinę blokującą sygnały nerwowe do mięśni, a tym samym rozluźnia napięcia mięśniowe w skórze. Czynniki wzrostu naskórka EGF i FGH, Niacynamid, 30% kompleks kwasów AHA i ekstrakt oleju słonecznikowego działają stumulująco na komórki na różnych poziomach skóry, dzięki czemu dają natychmiastowy efekt wygładzenia bruzd i zmarszczek mimicznych.

Tox Peel jest zabiegiem całorocznym. Doskonałym także dla cery naczyniowej i na wrażliwe okolice oczu. Jest bezbolesny, nie powoduje dyskomfortu. W trzeciej dobie może nastąpić delikatne drobnopłatkowe złuszczenie.

Wskazania:

- skóra wiotka z oznakami starzenia się,
- zmarszczki mimiczne, również wokół oczu,
- zmarszczki utrwalone i głębokie, w tym bruzdy nosowo-wargowe,
- cienie, "worki" pod oczami,
- nierówny koloryt skóry, przebarwienia.
- skóra ziemista, matowa.

Efekty zabiegu:

- wyraźnie napięta skóra,
- redukcja drobnych zmarszczek,
- zmniejszone oznaki fotostarzenia,
- wyrównany koloryt skóry,
- regeneracja komórek.

Zalecenia pozabiegowe:

Przez 7 dni po zabiegu należy stosować krem z filtrem SPF 50.

Częstotliwość zabiegu:

Zaleca się wykonanie serii 6 zabiegów w odstępach 7-10 dni, 2 razy w roku. 

Cena:

twarz - 200 zł                                    
twarz + szyja - 250 zł                        
twarz + szyja + dekolt - 300
 Wykup 5 zabiegów + 1 otrzymasz GRATIS ! 

mezoterapia frakcyjna do zabiegu  +100 zł

Pamiętaj! idealnym dopełnieniem zabiegu w gabinecie, przedłużającym efekty jego działania, stanowi profesjonalna pielęgnacja domowa z wykorzystaniem produktów dopasowanych przez kosmetologa.

facebook