Witamina C jest niezbędna do życia tak samo jak powietrze do oddychania. Z jednej strony jest dla skóry substancją rewitalizującą, a z drugiej chroni ją przed atakiem wolnych rodników, które niszczą strukturę komórek. Jest witaminą o kompaktowej sile działania. Wyjątkowa formuła nadająca jej utrwaloną, stabilną konsystencję, długofalowo i skutecznie koncentruje się na problematycznych partiach skóry: blokuje wolne rodniki, wzmacnia włókna kolagenowe tkanki łącznej i zapobiega utracie wody.

Zabieg C Pure dedykowany jest dla każdego rodzaju skóry. Zabieg otwiera możliwość podjęcia ukierunkowanej walki z destrukcyjnym działaniem zanieczyszczonego środowiska i promieniowania słonecznego na warstwę naskórka oraz błony komórkowe. Wykorzystanie estru kwasu askorbinowego w programie pielęgnacyjnym C Pure przynosi spektakularne efekty w profilaktyce i zwalczaniu oznak starzenia się cery. Skojarzenie kompleksu witamin sprzyjających zdrowiu i urodzie wraz z wyciągami roślinnymi intensyfikuje działanie wit. C oraz podnosi walory zabiegu. 

Efekty zabiegu:

- poprawa wyglądu powierzchni skóry,
- intensywne nawilżenie,
- uszczelnia naczynia krwionośne,
- ujednolica zmiany barwnikowe,
- działa dezaktywująco na bakterie trądzikowe,
- stymulacja biosyntezy kolagenowej pozwala skórze wyglądać gładko, delikatnie i świeżo,
- zabieg idealny jako baza pod makijaż.

Odpowiednio do siebie dopasowane składniki w kosmetykach z linii C Pure ujędrniają, uelastyczniają i nawilżają skórę. Pielęgnacja ta działa na skórę uspokajająco, wyrównująco i antybakteryjnie. 

Czas i cena:

90  min, 290 zł

Pamiętaj! idealnym dopełnieniem zabiegu w gabinecie, przedłużającym efekty jego działania, stanowi profesjonalna pielęgnacja domowa z wykorzystaniem dopasowanych produktów marki Klapp.

facebook