Globalna pielęgnacja anti-aging!

Caviar Power to intensywny zabieg liftingująco - pielęgnujący dla każdego typu cery dojrzałej. Jednocześnie złuszcza i napina skórę. Naturalne biopeptydy intensywnie nawilżają skórę, dzięki czemu bogactwo minerałów pozyskanych z kawioru ma możliwość głębokiej penetracji w głąb naskórka. Skóra po zabiegu jest gładka, rozświetlona, optymalnie nawilżona, oczyszczona, a rozszerzone pory zamknięte. Długofalowym efektem zabiegu jest poprawa napięcia i jędrności skóry oraz redukcja drobnych zmarszczek. 
W skład wchodzą: ekstrakt DNA-Marine, Hydrolite, ekstrakt z ostryg, kawioru, soi i ziół, Matrixyl, taniny, kwas hialuronowy Nano-Retard (patent marki Klapp - innowacyjne połączenie 3 typów kwasu hialuronowego w jednym preparacie, co daje możliwość wielokierunkowego działania nawilżającego na różnej głębokości naskórka).

Efekty zabiegu:

- głębokie oczyszczenie skóry,
- zamknięcie rozszerzonych porów,
- wygładzenie i wyrównanie kolorytu,
- poprawa napięcia i jędrności,
- redukcja zmarszczek,
- intensywne nawilżenie,
- widoczne rozświetlenie skóry.

Częstotliwość zabiegu:

Zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów co 7 dni. W celu podtrzymania efektu wykonywać 1 zabieg w miesiącu przez okres 3 miesięcy w 2 seriach.

Czas i cena:

60 min, 290 zł

Pamiętaj! idealnym dopełnieniem zabiegu w gabinecie, przedłużającym efekty jego działania, stanowi profesjonalna pielęgnacja domowa z wykorzystaniem dopasowanych produktów marki Klapp.


facebook