3 kroki do rewitalizacji skóry!

Już po 25 roku życia pojawiają się pierwsze oznaki starzenia się skóry. Widoczne stają się pierwsze drobne zmarszczki, których nie należy ignorować. Świadczą one o tym, że skóra domaga się wsparcia jej systemu regeneracyjnego.

Collagen Stimulation to kompozycja substancji aktywnych pozyskiwanych na drodze najwyższej technologii. Należy do nich przede wszystkim ASC III, który aktywuje syntezę białek strukturalnych, głównie kolagenu typu I i III. W efekcie stosowania zabiegu zmarszczki i bruzdy ulegają spłyceniu, skóra staje się gładka i delikatna, a kontury twarzy ulegają napięciu i wzmocnieniu.
Collagen Stimulation to zabieg, który w 3 krokach umożliwia intensywną choć błyskawiczną pielęgnację każdego typu cery wymagającej odżywienia, nawilżenia i odmłodzenia.

Pierwszy etap pielęgnacji - koncentrat z ekstraktem z orchidei i wit. E stwarza doskonałe warunki dla przyjęcia kolagenu pod postacią Collagen Lifting Mask w płacie. Jej delikatność i przyjazne dla skóry działanie pozwala również na pielęgnację wrażliwych, bliskich okolic oczu. Krem bogaty w skwalen i żeń-szeń zapewnia ochronę skóry przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi oraz zaopatruje naskórek w wilgoć, zapewniając długotrwałe odczucie komfortu.

Wskazania do zabiegu:

- skóra dojrzała,
- skóra mało elastyczna z widoczną utratą jędrności,
- skóra sucha i odwodniona,
- skóra z zaburzoną gospodarką wodno-lipidową,
- skóra z widocznymi zmarszczkami.

Efekty zabiegu:

- detoksykacja i dezaktywacja wolnych rodników,
- ochrona bariery wodno-lipidowej naskórka,
- pobudzenie procesów regeneracyjnych,
- poprawa mikrocyrkulacji,
- poprawa jędrności i elastyczności skóry,
- maksymalne nawilżenie i odżywienie,
- odświeżenie i wygładzenie skóry,
- stymulacja syntezy kolagenu.

Częstotliwość zabiegu:

Najlepsze efekty kuracji uzyskuje się po wykonaniu serii 3 zabiegów.

Czas i cena:

60 min, 160 zł

Pamiętaj! idealnym dopełnieniem zabiegu w gabinecie, przedłużającym efekty jego działania, stanowi profesjonalna pielęgnacja domowa z wykorzystaniem produktów dopasowanych przez kosmetologa.

facebook