Kuszący dekolt

Szyja i dekolt to często pomijany obszar w pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Brak odpowiedniego nawilżenia, natłuszczenia i odżywienia przyczyniają się do utraty elastyczności i jędrności, które stanowią największe problemy skóry szyi i dekoltu. Decolette Patch to zabieg, który wykorzystuje płat na okolice dekoltu z linii Stri-PeXan with Regestril®. Zawarty w masce Regestril® pobudza proces odnowy włókien kolagenowych i elastynowych, co przynosi natychmiastowy i długofalowy efekt poprawy napięcia i elastyczności skóry. Wsparciem dla niego są panthenol, alantoina, aloe vera, ekstrakt z rumianku, wit. A i E oraz kaolin, które zadbają o dogłębną regenerację.

Maska w płacie na skórę dekoltu stanowi idealne nawilżenie i wypełnienie skóry. Posiada działanie odżywcze, odświeżające, zwiększające poziom nawilżenia w skórze, poprawiające napięcie, wygładzające, wyciszające zestresowaną skórę. Płat maski może być wykorzystany do aplikacji również na inne partie skóry.
Dla spotęgowania efektu warto połączyć zabieg z aplikacją ampułki.

Wskazania:

- skóra sucha, 
- skóra wymagająca regeneracji,
- skóra odwodniona,
- skóra z widocznym procesem starzenia.

Składniki aktywne:

- aminopeptydy,
- kolagen, 
- antyoksydanty,
- ekstrakt komórek macierzystych jabłoni,
- wit. C

Efekty zabiegu:

- natychmiastowy efekt odmłodzenia,
- poprawa elastyczności i jędrności skóry,
- wspomaganie regeneracji,
- poprawa nawilżenia.

Częstotliwość zabiegu:

Zaleca się wykonanie 1 zabiegu w tygodniu.

Czas i cena:

30 min, 130 zł
30 min, 160 zł (z ampułką zawierającą wysokoskoncentrowane składniki aktywne)

Pamiętaj! idealnym dopełnieniem zabiegu w gabinecie, przedłużającym efekty jego działania, stanowi profesjonalna pielęgnacja domowa z wykorzystaniem produktów dopasowanych przez kosmetologa.

facebook