Innowacyjna linia Repacell® została stworzona w oparciu o uhonorowane Nagrodą Nobla komórkowe badania nad telomerazą (enzym jądra komórkowego) często określany „enzymem młodości”.
Luksusowy odprężający program pielęgnacyjny dostosowano do potrzeb różnych rodzajów skóry. Perfekcyjnie dopasowane produkty odżywiają i koją skórę. Innowacyjny składnik anti-aging TCR3-PLUS® wspiera żywotność komórek i pozostawia skórę świeżą, wygładzoną i rozświetloną.

W naszym menu zabiegowym posiadamy Repacell w wersji dla skóry wrażliwej/normalnej oraz normalnej/dojrzałej.

Kosmetyki z tej linii są wolne od parabenów, PEG, olejów mineralnych i silikonów oraz dedykowane dla każdego rodzaju skóry.

Efekty zabiegu:

- zniwelowanie niepożądanych efektów starzenia,
- wzmocnienie elastyczności i jędrności skóry,
- efektywna redukcja głębokich zmarszczek,
- wygładzenie i napięcie skóry,
- kumulacja wody w naskórku,
- ochrona DNA i przedłużenie życia komórek skóry.

Najważniejsze nagrody dla linii Repacell:

- I miejsce w prestiżowym konkursie Beauty Premium 2016 za najlepszy profesjonalny kosmetyk do pielęgnacji twarzy spośród 31 innych firm. Co istotne, po raz pierwszy w historii konkursu decyzja niezależnego jury zapadła jednogłośnie!
- I miejsce (po 8 miesiącach od pojawienia się na rynku!) w kategorii Kosmetyki selektywne spośród 533 produktów w Konkursie QLTOWY KOSMETYK 2016.

Czas i cena:

60 min, 350 zł

Pamiętaj! idealnym dopełnieniem zabiegu w gabinecie, przedłużającym efekty jego działania, stanowi profesjonalna pielęgnacja domowa z wykorzystaniem dopasowanych produktów marki Klapp.

facebook